Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50630 Library:50549 in /profiles/s/sw/swi/swietlica-zaklikow/swietlica-zaklikow.cba.pl/wp-includes/wp-db.php on line 1038
Tydzień zabaw dzięki PROJEKTOROWI
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Świetliki

Witamy na stronach świetlicy prowadzonej przez Ośrodek Pomocy Spolecznej w Zaklikowie i Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej "Integracja"

Tydzień zabaw dzięki PROJEKTOROWI

W ostatnim tygodniu (11.09 – 15.09 ) odwiedzili nas studenci z Warszawy i Lublina w ramach programu „Projektor „. Program ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży mieszkającej na wsi i w małych miastach. W ramach programu grupy studentów-wolontariuszy (2-3 osoby) realizują przygotowane przez siebie projekty rozwijające wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania dzieci i młodzieży. Są one prowadzone w czasie wolnym od zajęć w trakcie roku szkolnego oraz w wakacje i ferie. Do naszej świetlicy przyjechali Natalia i Piotr i prowadzili zajęcia nie tylko dla naszych Świetlików ale również dla dzieci chętnych z Zaklikowa. Natalia i Piotr prowadzili eksperymenty , zabawy, zajęcia kulinarne, plastyczne. Zawiązały się tutaj nowe przyjaźnie a pożegnaniom nie było końca . Mamy nadzieję że się jeszcze zobaczymy :)

 

Category: Bez kategorii