Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Świetliki

Witamy na stronach świetlicy prowadzonej przez Ośrodek Pomocy Spolecznej w Zaklikowie i Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej "Integracja"

Witamy :) Długo nas nie było a przecież tyle sie dzieje ! Zajeliśmy drugie miejsce w I Regionalnym  Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w naszej szkole w Zaklikowie :) Bardzo dziekujemy za możliwośc udziału i nagrody :) Nasze zdjecia z Przegladu mozna obejrzec na facebooku ZSO Zaklików https://www.facebook.com/pg/ZSO-w-Zaklikowie-802048866596596/photos/?tab=album&album_id=926961217438693.

Nasze Świetliki są  już po feriach ! Razem z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zaklikowie zorganizowaliśmy super ferie dla 50 dzieci z naszej gminy !! Było super ! Przed feriami opuściła nas nasza kochana pani Kasia Olszewska i przeprowadziła się do Warszawy !!! Życzymy jej powodzenia i mocno trzymamy kciuki! Nie obyło się oczywiście bez rzewnych pożegnań, teatrzyków i kwiatów:)

Panią Kasię zastąpiła pani Marysia :D znana wszystkim z orlika :) Pani Maria weszła do nas z przytupem, szkoda, ze na krótko bo już się przyzwyczajamy do pysznych zupek na kulinarnych ,  kalambur i wspolnego odrabiania lekcji :)

Zobaczcie kilka zdjęć :)

Category: Bez kategorii